Все для історика
П`ятниця, 29.11.2024, 03:52
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Умови досягнення макс. прибутку для конкур фірми. - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Умови досягнення макс. прибутку для конкур фірми.
EkzorДата: Неділя, 19.02.2012, 23:34 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Кожна фірма прагне максимізувати свій П.Максимізація прибутку є тим критерієм, який визначає становище фірми як у довгостроковому так і в короткостр. періодах. Щоб максимізувати прибуток фірми її керів-во може успішно використовувати дані про дохід і витрати.
Максиміз приб-к – це такий обсяг вироб-ва Q за якого TR/ TC> 1, a MR/ MC=1. Максимізація приб-ку – це різниця між валовим доходом TR і валовими витратами TC. Отже існ 2 підходи максимізації прибутку фірми:
1) оцінити граничні значення виручки та витрат
2) аналізувати сумарні величини виручки та витрат.
Граничний аналіз заклечається в тому, що необхідно вибрати такий обсяг вир-ва, для якого граничні витрати = ціні. Максимум прибутку досягається в точці перетину лінії граничних витрат МС (Q) з горизонтальною прямою Р=РЕ. достатня умова означає, що лінія МС (Q) строго зростає.
Щодо другого шляху визначення обсягу вир-ва, за яким прибуток досягає максимуму, то він здійснюється порівнянням сумарної виручки і сумарних витрат (ТR і ТС), то такий обсяг вир-ва, для якого ТR перевищує ТС на максимальну величину і визначить рівноважну величину Q3.

Фірма, яка прагне максимізувати прибуток, повинна діяти відповідно до правила граничного випуску і правила закриття.
Правило граничного випуску говорить, що фірма повинна вийти на такий рівень вир-ва, за якого граничні витрати = граничній виручці (MC = MR).
Правило закриття говорить, що фірма закривається завжди, коли екон прибуток менший від 0 будь-якого рівня вир-ва.
Загальним правилом для максимізації прибутку є те що фірма отримує мах прибуток тоді, коли вона виробляє той рівень Q, за якого MR= MC. Це правило є обов’язковим для всіх фірм – конкурентних, монопольних, олігопольних, а для ринку з чистою конкуренцією воно набуває наступного вигляду MC = MR = AR = P = D.


http://vkontakte.ru/id18182352
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz