Все для історика
Вівторок, 22.05.2018, 20:52
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Оформлення архівних довідок - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Державний екзамен з історії (Архівознавство, 6 курс) » Оформлення архівних довідок
Оформлення архівних довідок
EkzorДата: Четвер, 24.05.2012, 19:49 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Текст архівних довідок має відповідати суті запиту і не повинен містити зайвих слів. В архівних довідках про стаж роботи, наведених за док. держ. архіву або архівних підрозділів підприємств (установ, організацій) не вказуються номери наказів про зарахування на роботу, переміщення, звільнення з роботи.
Прізвище, ім'я та по батькові заявника необхідно записувати відповідно до архівних документів. При написанні дати назви місяця вказуються словами, а не цифрами.
При переоформленні державними архівними установами довідок, документів підприємств (установ, організацій) допускається виправлення стилістичних і граматичних помилок. Зміст цих документів може бути викладений не повністю, тобто містити лише необхідні заявникові відомості.
Якщо архівна довідка через об'єктивні причини є неповною відповіддю на запит, її доцільно закінчити словами: "Інших відомостей не виявлено".
Обов'язковим елементом архівної довідки є дані про підстави для її оформлення. Якщо довідка наводилася за док. державного архіву, то вказуються номери фондів, описів, справ, аркушів. В архівній довідці, переоформленій державною архівною установою на підставі довідки або іншого док. архівного підрозділу підприємства, указуються вид док., його номер та дата видачі.
Архівна довідка має бути оформлена на бланку архіву, у якому його назва та інші реквізити вказані українською та англійською мовами.
При оформленні довідки має бути передбачене вільне місце для легалізації в Департаменті Консульської служби МЗС України.
Якщо текст довідки не вміщується на лицьовому боці бланка, то він має бути перенесений на зворотний бік. Велика за обсягом архівна довідка, надрукована на двох і більше аркушах, має бути прошита. Місце з'єднання аркушів необхідно засвідчити печаткою архіву.
У тексті архівної довідки не дозволяється робити підчистки та виправлення.
Довідка оформляється в двох примірниках, оригінал підписується директором архіву або особою, яка тимчасово виконує його обов'язки. Підпис засвідчується печаткою архіву, яка проставляється поряд з підписом, торкаючись назви посади. Печатка не може закривати тексту довідки. На довідці вказуються її реєстраційний номер та дата оформлення.
Якщо архівна довідка оформляється на підставі показань свідків, то зазначене обумовлюється в її тексті. Архівна довідка оформляється державною мовою.
У разі відсутності в державних архівах та архівних підрозділах підприємств документів, необхідних для наведення довідки, або необхідних відомостей в документах, які зберігаються в архівах, надається відповідна інформація, що надсилається до Держкомархіву України.
Діловодство щодо виконання запитів соціально-правового характеру за заявами іноземців ведеться окремо від загального діловодства державної архівної установи.
Термін зберігання документів, архівних підрозділів підприємств, що є підставою для оформлення та надання архівних довідок, становить 75 років.


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Державний екзамен з історії (Архівознавство, 6 курс) » Оформлення архівних довідок
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz