Все для історика
Неділя, 20.05.2018, 22:35
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Основні принципи експертизи цінності документів - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Формування НАФ України » Основні принципи експертизи цінності документів (і порядок їх практичного застосування)
Основні принципи експертизи цінності документів
EkzorДата: Четвер, 03.05.2012, 20:56 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Проведення експертизи цінності документів вимагає дотри¬мання принципів об'єктивності, історизму, всебічності, ком¬плексності.
Принцип об'єктивності передбачає оцінку документів з врахуванням їх змісту, автентичності, значущості авторів (фондоутворювачів), юридичної сили документів та їх оригі¬нальності, часу і місця створення, повторюваності інформації.
Принцип історизму орієнтує на вивчення відомостей про авторів (фондоутворювачів), явища, події, процеси, відображені в до¬кументах, в історичному розвитку з урахуванням умов і особли¬востей того періоду, коли вони виникли.
Принцип всебічності та комплексності передбачає вивчення відомостей про авторів (фондоутворювачів) та документів, що вони склали, не ізольо¬вано, а у складі певних комплексів, з урахуванням їх місця серед документів інших авторів (фондоутворювачів).
Застосування цих принципів експертизи цінності документів дозволяє відтворити історичні умови створення документів, ус¬тановити їх науково-історичне та суспільне значення.


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Формування НАФ України » Основні принципи експертизи цінності документів (і порядок їх практичного застосування)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz