Все для історика
Середа, 25.04.2018, 23:07
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Організація діяльності експертних комісій організацій, - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Формування НАФ України » Організація діяльності експертних комісій організацій, (установ, підприємств)
Організація діяльності експертних комісій організацій,
EkzorДата: Четвер, 03.05.2012, 20:55 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
РОЗГЛЯД ПИТАНЬ, пов'язаних з формуванням НАФ, зокрема науково-методичне та організаційне керівництво експертизою цінності документів належить до компетенції та¬ких експертних комісій:
• Центральної експертно-перевірної комісії Держкомархіву України (ЦЕПК);
• експертно-перевірних комісій (ЕПК) центральних і галу¬зевих державних архівів, Державного архіву в Автономній Республіці Крим, державних архівів областей, міст Києва і Севастополя, державних наукових установ, музеїв і бі-бліотек;
• експертних комісій (ЕК) архівних відділів районних дер¬жавних адміністрацій та міських рад архівних підрозділів; органів державної влади, органів місцевого самовряду¬вання; підприємств, установ і організацій усіх форм влас¬ності; архівів (архівних підрозділів) об'єднань громадян.
Діяльність е. к. кожної архівної установи ре¬гулюється положеннями про них, розробленими на основі ти¬пового положення. У комплексі вони складають єдину систему експертних органів, розробляють методику виконання цієї ро¬боти, організовують і контролюють хід її проведення.
Склад е. к. всіх рівнів формують з досвідчених архівістів, представників наукової і творчої громадськості, прак¬тичних архівістів-спеціалістів з урахуванням профілю комплек¬тування архівної установи. До вирішення особливо складних пи¬тань експертизи можуть залучатися експерти і консультанти з числа осіб, які не входять до їх складу на постійній основі. Голо¬вами е. к. призначають, як правило, заступників керівників відповідних організацій.
Рішення е. к. та норми архівного законодавс¬тва складають організаційно-правову основу формування НАФ.
Право остаточного вирішення питань відбору документів на зберігання та до знищення надається експертно-перевірним ко¬місіям. Рішення експертної комісії щодо віднесення документів до НАФ або вилучення документів з нього може бути представ¬лене на перегляд експертно-перевірною комісією, а у випадку відмови або незгоди - Центральною експертно-перевірною комі¬сією, її рішення щодо цього питання може бути оскаржене лише в судовому порядку.


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Формування НАФ України » Організація діяльності експертних комісій організацій, (установ, підприємств)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz