Все для історика
Четвер, 24.05.2018, 01:37
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Особливості стратегічної інноватики . - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Особливості стратегічної інноватики .
Особливості стратегічної інноватики .
EkzorДата: Неділя, 19.02.2012, 23:44 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Як усі стратегії бізнесу, інновац стратегія починається з питання : у чому складається наш бізнес і чим він повинний бути? Але передумови, що торкаються майбутнього відрізняються від тих, на які спирається «поточний» бізнес.
Головна передумова інновац стратегії – у тім, що все існуюче старіє. Уся поточна продукція, технології, ринки і канали розподілу йдуть не нагору, а під ухил. Головний стратегічний девіз діючого підприємства можна сформулювати як «більше і краще». Девіз інновац стратегії – «нове й інше».
Основи інновац стратегії – планова і систематична ліквідація відсталого, умираючого, застарілого. Тільки систематич ліквідація вчорашнього може звільнити ресурси , особливо самий дефіцитний з них – здатних людей – для роботи над новим. Більшість инновац зусиль терпить крах. Дев'ять з 10 блискучих ідей виявляються повною нісенітницею.
Інновація нелінійний процес. Довгий час, іноді роки вона вимагає тільки зусиль і не дає результатів. Інновац стратегія вимагає інших вимірників, інструментів і іншого використання бюджету і бюджетного контролю, чим діючий бізнес. Бюджет поточного виробництва і інновац бюджет варто відокремити друг від друга і відноситися до них по різному .Окрема система показників для інновац роботи дозволяє оцінити три фактори , що визначають інновац стратегію, - кінцеву імовірність успіху, ризик невдачі, необхідні зусилля і витрати, - інакше робота буде продовжуватися, навіть якщо можливість успіху вкрай обмежена, а ризик провалу великий.
Інновац стратегія вимагає твердої самодисципліни. Менеджер тут позбавлений зворотного зв'язку – від результатів до зусиль і інвестицій. Тому важливо продумати, чого очікувати і коли .
У традиційної орг-ії вище керівництво є остаточний суддя. Його головна прерогатива – право вето , право говорити немає у відповідь на недостатньо пророблені ідеї і речення. У новаторської орг-ции перша і найважливіша задача вищого керівництва протилежна: перетворювати непрактичні, дикі, напівсирі ідеї в конкретну новаторську реальність.
Новаторські орг-ци ставлять установки на навчання . Ніхто не вважає, що вже краще за усі знає. Навчання – безперервний процес для всіх членів колективу. Пошук інновацій повинний бути організований окремо, поза поточним виробництвом. Не можна одночасно створювати щось нове і піклуватися про те, що вже маєш .


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Особливості стратегічної інноватики .
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz