Все для історика
Середа, 25.04.2018, 15:20
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Методика внесення інформації до комерційної таємниці. - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Методика внесення інформації до комерційної таємниці.
Методика внесення інформації до комерційної таємниці.
EkzorДата: Неділя, 19.02.2012, 23:40 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Відомості, які складають комерційну таємницю підприємства, відображаються в “Переліку відомостей, що складають комерційну таємницю підприємства, який затверджується керівником підприємства”. Практика показує, що це питання краще вирішувати колегіально. Для розробки Переліку наказом керівника підприємства створюється комісія зі спеціалістів головних підрозділів і представників служби безпеки.
В групу, складом не більше 4-5 осіб бажано включити:
• спеціаліста, який володіє фінансовими питаннями, кон’юнктурою ринку і даними, що стосуються конкуруючих фірм;
• спеціаліста, який повністю уявляє систему організації роботи підприємства та її особливості;
• спеціаліста по зв’язкам з іншими підприємствами, а також по питанням укладення контрактів, договорів;
• спеціаліста, який володіє всіма відомостями про продукцію, що випускається, технологічний процес її проектування та виробництва, про проходження всіх видів інформації.
Перед групою експертів необхідно поставити комплекс питань в наступному порядку: виділити всі види діяльності підприємства, що приносять прибуток на даний момент; виходячи з даних про ринок збуту оцінити чи перевищує рівень прибутку для даного виду діяльності аналогічні показники у інших підприємств; визначити імовірну перспективу рентабельності цієї діяльності.
Якщо з економічної точки зору вид діяльності влаштовує підприємство в даний момент і в перспективі, а прибуток вище ніж у конкуруючих фірм, то підприємство володіє комерційною таємницею і необхідно продовжити аналіз. В цьому випадку експерти повинні визначити, що саме в даному виді діяльності дозволяє отримувати прибуток.
Результатом роботи експертів повинен стати перелік відомостей , які складають комерційну таємницю підприємства. Звичайно, що по мірі необхідності цей перелік може переглядатися, змінюватися і доповнюватись. В Переліку, якщо це можливо, бажано вказувати конкретний строк, на який ті чи інші відомості віднесені до комерційної таємниці. Перелік доводиться до структурних підрозділів та співвиконавців для керівництва в роботі і приведення у відповідності з ним грифу робіт (доцільно застосовувати гриф “комерційна таємниця”), документів та виробів. Виконавець і керівник, який підписує документ, оцінюють при його підготовці відомості, що в ньому знаходяться і складають комерційну таємницю підприємства. При наявності таких відомостей на першій титульній сторінці в правому верхньому кутку повинен бути поставлений гриф. Виключення відомостей із категорії, що складають комерційну таємницю підприємства проводиться по закінченню контрольного строку на який вона встановлювалась чи раніше, у зв’язку з настанням відповідних обставин (поява нового зразку, потрапляння інформації до конкурента та ін.). Рішення про дострокове виключення відомостей із категорії, що складає комерційну таємницю, приймається тими ж особами, які затверджують Перелік.


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Методика внесення інформації до комерційної таємниці.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz