Все для історика
Неділя, 20.05.2018, 22:31
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Інвестиційна діяльність п/п. - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Інвестиційна діяльність п/п.
Інвестиційна діяльність п/п.
EkzorДата: Неділя, 19.02.2012, 23:37 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Інвестиційна дія-сть – це сукупність практичних дій громадян, юрид осіб та держави, щодо реалізації інвестицій. Вона здійснюється на основі:
1. інвестування, яке здійснюється громадянами, недержавними п/п, госп асоціаціями, а також громадськими та релігійними орг-ціями, іншими юрид особами засновниками на колективній власності.
2. держ інвестування (уряд та держ п/п)
3. іноземне інвестування (іноземні держави та юрид особи не резиденти)
4. спільного інвестування.
Згідно із З-м Укр. “Про інв-ну д-ть” інвестиції визначаються як всі види майнових і інтелект. цінностей, що вкладаються в об'єкти п/п і інших видів д-ті, в рез-ті якої утворюється прибуток (доход) або досягається соц. ефект. Відповідно до З-ну, до майнових і інтелект. цінностей, що вкладаються в п/п д-ть, належать:
• Грошові кошти, цільові банківські внески, паї, акції та інші цінні папери;
• Рух і нерух майнові матер цінності;
• Майнові права, що випливають з авторського права, навичок і ін. інтел цінностей;
• Сукупність технол., комерц. і інших знань, що оформлені у вигляді технік. документації, навичок і вир-го вміння, необх. для орг-ї того чи ін. виду вир-ва, але не запатентованих (ноу-хау);
• Права користування землею, водою, ресурсами, будівлями, спорудами, обладнанням, а також ін. майнові права і цінності.
Ці цінності та майнові права складають об'єкти інв-ної д-ті. Основним джерелом інв-ня є нац. доход за рахунок якого утвор. фонд нагромадження, що, в свою чергу, умовно поділяється на фонд відшкодування і фонд відновлення. За рахунок цих фондів формуються валові і чисті (в їх складі) інв-ні ресурси. Валові ресурси спрямовуються на відтворення. Джерелом чистих інв-х ресурсів є фонд відновлення, за рахунок якого формуються нові вир-чі фонди.
За формами власності інв-ї розподіляються на: державні, приватні, іноземні.
Ознакою розподілу інвестицій за формами вважаються виділення фін. і реальних інвестицій.
Фін. інв-ї – це вкладення коштів в різні фін. інструменти: фондові (інвестиційні) цінні папери, спец. (цільові) банк. вклади, депозити, паї та інше.
Реальні інв-ї - це вкладення в вир-чі фонди (основні і оборотні). Переважно це вкладення в матер. активи – будівлі, споруди, облад-ня, а також не матер. активи – патенти, ліцензії, “ноу-хау” та інше.
За ринкових умов слушним є розподіл інвестицій на прямі і портфельні. Прямі здійснюються без фін. посередників у вир-чі фонди з метою одержання доходу і участі в упр-ні вир-вом. Портфельні здійснює пасивний інвестор, отримуючи невелику частку (пай) компанії в надії на одержання хоч і невеликого, але стабільного прибутку.
До суб'єктів інв-ї д-ті Законом “Про інв-ну д-ть” віднесені інвестори і учасники. Ними можуть бути як громадяни і юрид. особи України, так і іноземні громадяни і юрид. особи, і самі держави, що приймають рішення про вкладення власних, запозичених і залучених майнових і інтелект. цінностей в об'єкти інвестування.
Таким чином, інв-на д-ть – це послідовна сукупність дій її суб'єктів (інвесторів і учасників) щодо здійснення інвестицій з метою одержання доходу або прибутку. Кожна держава як суб'єкт інв-ї д-ті визначає правові, екон. і соц. умови цієї д-ті в своєму закон-ві.


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Інвестиційна діяльність п/п.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz