Все для історика
Четвер, 24.05.2018, 01:42
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Які фактори впливають на мотивацію поведінки фірми? - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Які фактори впливають на мотивацію поведінки фірми?
Які фактори впливають на мотивацію поведінки фірми?
EkzorДата: Неділя, 19.02.2012, 23:35 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Метою будь- якої фірми є отримання прибутку Вона купує послуги різних вхідних факторів для того щоб виробити кінцеву продукцію, яка потім прод-я на ринку.
Витрати вироб-ва є вартістю вхідних факторів, залучених до виготовл-я продукції фірми. Витрати вироб-ва- це вартість факторів вироб-ва, використаних для створення певного обсягу прод-ії. Розрізняють витрати за короткий період(короткострокові)- коли фірма не може змінити виробничі потужності і витрати за довгий період- коли фірма може змінити усі фактори вироб-ва.
У короткостр періоді виділяють постійні і змінні витрати.
До постійних витрат (FC) відносять витрати на утримання будівель, споруд, устаткування, адміністративно-управлінські витрати, орендну плату, страхові внески. До змінних витрат (VC) відносять переважно витрати на сировину, матеріали, робочу силу. Пост витрати (FC) не залежать від обсягів вироб-ва. Змінні (VC) – це вартість змінних ресурсів що використ для вироб-ва обсягу прод-ії.
Таким чином, загальні витати у короткому періоді можуть бути представлені, як сума постійних та змінних витрат: TC=FC+VC.

Крім того, для п/п важливі не тільки загальні розміри витрат, а й показники, що характеризують їх рівень у розрахунку на 1 продукції або середні витрати.
Середні витрати – це частка від ділення загальних витрат на обсяг випуску: TC / Q = FC / Q+VC/Q. Або АTC = АFC+АVC, де АТС – середні загальні витрати, АFС – середні постійні витрати, АVC – середні змінні витрати.
Важливою категорією витрат є граничні або приріст ні витрати (МС). Вони виступають як витрати на вир-во додаткової одиниці продукції: МС= TC/ Q


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Які фактори впливають на мотивацію поведінки фірми?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz