Все для історика
Четвер, 24.05.2018, 01:41
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Поняття життєвого циклу проекту та зміст його складових - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Поняття життєвого циклу проекту та зміст його складових (фази, стадії та етапи)
Поняття життєвого циклу проекту та зміст його складових
EkzorДата: Неділя, 19.02.2012, 23:25 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Життєвий цикл проекту - це період часу від задуму проекту до його закінчення, який може характеризуватися моментом здійснення перших витрат за проект і отримання останньої вигоди (ліквідація проекту ). Але кожен проект розглядається, як послідовність фаз, подій та станів, кожна з яких має свою назву та часові межі (фази) ЖЦ :
1. Передінвестиційна фаза включає стадії:
 Про ідентифікація – стадія визначення інвестиційних можливостей, що, як правило, пов’язано з затриманням інф-ї потенційними інвесторами про інвестиційні можливості, які виникають на різних рівнях від сектора економіки до ін. рівнів. Дослідження які проводять на цій стадії можна проводити в 3 напрямках: Дослід-я регіонів (виявлення можливостей); Вир-че дослід-я (виявлення можливостей у даній галузі пром-ті); Дослід-я прир ресурсів с/г або пром. прод-ї (дослід-я, що ґрунтуються на використанні даних ресурсів).
 Ідентифікація – стадія проведення вибору цілей проекту , які забезпечують виконання найважливіших планів. На цій стадії складається перелік всіх можливих ідей, що відповідають цілям і завданням проекту. Далі скорочують кількість ідей шляхом їх співставлення
 Підготовка – ділиться на 2 етапи :
1)Оцінка інвестиційної пропозиції за такими критеріями : Технічна здійснюваність проекту; Екологічна допустимість; Фінансова доцільність ( оцінка потрібного обсягу інвестицій і віддачі); Інвестиційна допустимість; Оцінка альтернатив проекту; Оцінка ризику невизначеності зовнішнього середовища .
2)Додаткові дослідження – вивчення ринку за конкретними групами товару (попит його стійкість і ціна ): Оцінка конкретних та матер ресурсів за рівнем доступності цін; Відбір можливостей для виконання технології; Визначення та уточнення масштабів проекту ; Можливі транспортні витрати і витрати на зв’язок; Уточнення еколог допустимості; Визначення потенціального джерела фінансування і порівняння альтернатив; Визначення часових меж фінансування проекту розробляється стратегії в межах проекту.
 Розробка та експертиза – рахується вся інформація необхідна для прийняття рішення та інвестування. Цей процес операційний , тобто є необхідність повернення до вже опрацьованих етапів і уточнення результатів та ідей. Результатом роботи аналітиків на цій стадії є проект, попередні умови і цілі якого чітко визначені .
 Детальне проектування – проводиться розробка проекту підприємства або функціональне дослідження конструкції з підбором технології, обладнання проектуються, виробничі процеси тобто потоки ресурсів і оцінюються детальні витрати на виробництво та реалізації.
2.Інвестиційна фаза: Підготовка проведення тендерів ; Інженерно-технічне проектування; Будівництво; Виробничий маркетинг; Навчання персоналу.
3. Експлуатаційна фаза: Задача в експлуатації; Виробництво; Заміна та оновлення; Розширення та інновації; Заключна оцінка.


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Поняття життєвого циклу проекту та зміст його складових (фази, стадії та етапи)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz