Все для історика
Четвер, 24.05.2018, 01:42
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Маркетинговий аналіз як складова проектного аналізу - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Маркетинговий аналіз як складова проектного аналізу (його мета та основні завдання)
Маркетинговий аналіз як складова проектного аналізу
EkzorДата: Неділя, 19.02.2012, 23:23 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Маркетинговий аналіз, в якому дослід-я попиту посідає чільне місце, є одним з найбільш вагомих компонентів оцінки проекту.
Метою маркет аналізу є збір та розгляд ринк інф-ї з метою розробки стратегії проекту, формування програми продажу майбутнього продукту і маркет діял-ті за проектом.
Маркет аналіз проекту передбачає багатоступеневу методику проведення аналізу ринку.
Спочатку необхідно розглянути якісні аспекти та визначити межі аналізу ринку, в якому дослідити концепцію розвитку попиту та його основні форми. Наступним кроком має стати вивчення стратегії розвитку попиту та його доречність в аналізі ринку. Аналіз ринкового середовища містить діагностику макросередовища та оцінку бізнес-оточення і залежить від якості підготовки попередньої стадії. Розробка стратегії проекту є центральним ланцюгом маркет досліджень, оскільки дозволяє сформулювати основні принципи і методи раціонального використання ресурсів проекту протягом його життєвого циклу. Визначення стратегії проекту дозволяє побудувати відповідну маркет концепцію. Останнім кроком маркет аналізу проектних рішень є розробка маркет плану і детальний розгляд його елементів.
Для встановлення фокусу проекту слід визначити, на який ринок спрямований проект (націон чи міжн) та чи не перебуває він у суперечності із зовн. і внутр. держ політикою.
Для розробки проекту надзвичайно важливим є маркет дослідження, що являють собою систематизовану та оброблену інф-ю стосовно ринку і ринк середовища, які містять аналіз ринків, конкуренції, каналів розподілу і поставок.
Розробка маркет концепції є головною частиною маркетингової частини підготовки проекту. Вона включає всі види діял-ті всі види діял-ті, які дозволяють реалізувати стратегію проекту шляхом розробки маркет стратегії та комплексу маркетингу.
При формуванні маркет стратегії насамперед необх враховувати, на якій стадії життєвого циклу знаходиться галузь, структуру галузі, суть і потужність 5 конкурентних сил, масштаби діял-ті конкурентів.
Комплекс маркетингу передбачає визначення інструментарію, який дозволяє оптимально скомбінувати всі компоненти – продукт, ціну, просування і збут – для досягнення встановленої мети проекту.
План маркетингу – документ, в якому подається детальна оцінка продукції та стратегії маркетингу за такою схемою: продукція, що зараз продається; споживачі, що купують дану продукцію; конкуренти,
Присутні на ринку даного продукту; встановлена маркет мета проекту; тактичні засоби маркетингу; детальний план стимулювання; вплив проекту на існуючі групи товарів.
Без ретельного, детального аналізу серед-ща ринку та глибокого маркет плану можливості як внутр, так особливо міжнар успіху проекту незначні або практично неможливі.


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Маркетинговий аналіз як складова проектного аналізу (його мета та основні завдання)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz