Все для історика
Середа, 20.06.2018, 16:28
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Технічний аналіз як складова проектного аналізу - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Технічний аналіз як складова проектного аналізу (його мета та основні завдання)
Технічний аналіз як складова проектного аналізу
EkzorДата: Неділя, 19.02.2012, 23:22 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Проведення технічного аналізу має на меті обґрунтування технічної здійснюваності проекту та встановлення рівня капітальних і поточних витрат за ним.
Виконання технічного аналізу проекту передбачає проведення обґрунтування місцезнаходження проекту та його допоміжних виробництв, визначення масштабу, строків здійснення проекту, підготовку проектної схеми п/п та графіка виконання проекту, встановлення стандартів і норм вир-ва, процедур запуску нового вир-ва, проектування матеріально-технічної інфраструктури, визначення умов експлуатації та ремонту обладнання.
Порядок проведення технічного аналізу проекту:
- Визначення місцезнаходження проекту та об’єкта будівництва;
- Обґрунтування вибору масштабу п/п та проектних обсягів вир-ва;
- Вибір технології вир-ва та устаткування;
- Ідентифікація інфраструктури об’єкта проектування;
- Розробка детальної документації;
- Підготовка графіка здійснення проекту;
- Підготовка, освоєння та забезпечення якості вир-ва, встановлення стандартів і норм вир-ва;
- Оцінка витрат на здійснення та експлуатацію проекту;
- Проектування матеріально-технічного постачання та збуту продукції проекту.
Основними критеріями визначення раціонального розміщення проекту є наявність сировини та ресурсів, близькість центрів споживання та існування основних елементів інфраструктури. На визначення масштабу вир-ва впливають: місткість ринку збуту прод-ї, екологічні бар’єри, здатність орг-ї реалізовувати великі проекти, технол ризики та можливість зниження витрат на вир-во завдяки ефекту масштабу.
До основних факторів, що впливають на вибір технології, належать наявність сировини та її доступність для використання у даному технол процесі; можливість застосування існуючого устаткування: досягнення заданих параметрів якості кінцевої прод-ї; визначення масштабу проекту, його технол структури, ступеня автоматизації проектного вир-ва; існуючі еколог вимоги до вир-го процесу; наявність необх інфраструктури.
Можливість реаліз-ї проекту значною мірою залежить від наявності та якості всіх елементів інфраструктурного забезпечення: виробничих, складських та соціально-побутових приміщень, водопостачання, каналізації, енергозабезпечення та телекомунікаційних систем.
Управління розробкою проекту включає: вибір проектувальників та укладання контрактів за результатами конкурсу, планування і виконання проектно-конструкторських робіт і послуг, проектування та узгодження проектно-кошторисної документації.


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Технічний аналіз як складова проектного аналізу (його мета та основні завдання)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz