Все для історика
Четвер, 24.05.2018, 01:33
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Ризики, їх зміст, аналіз й оцінка в ПА - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Ризики, їх зміст, аналіз й оцінка в ПА
Ризики, їх зміст, аналіз й оцінка в ПА
EkzorДата: Неділя, 19.02.2012, 23:19 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Під ризиком у ПА розуміють ймовірність визначеного рівня втрат фірмою частини своїх ресурсів або недоотримання доходів, або появу додаткових витрат при реалізації проекту.
ПА бере до уваги можливість існування ризику. Розрізняють 2 його види, пов’язані з підготовкою і реалізацією проекту – систематичний і несистематичний.
Систематичний ризик належить до зовнішніх факторів, пов’язаних з проектом, таких як стан економіки в цілому, і потребує поза загальним контролем над проектом . Прикладами систем. ризику є політична нестабільність , зміни умов оподаткування , фактори, пов’язані з діями держави. Інші види систем. ризику відображають вплив факторів конкурентного середовища у тому числі загального ринкового попиту, рівня конкуренції і цін на сировину і робочу силу в галузі. Дані фактори повинні розглядатися тому що проект замалий , щоб впливати на зміну цих факторів.
Несистематичним ризиком є ризик , що безпосередньо стосується проекту. Рівень рентабельності виробництва ,період початку будівництва і сам процес будівництва, вартість основного капіталу і продуктивність – все це є видами несистем. ризику . Інші види включають зовнішні фактори , які можна контролювати , або на які можна впливати в межах проекту. Це – заробітна плата персоналу проекту , ціни збуту продукції проекту, ціни постачальників на сировину і навіть урядові податки, такі як митний та акцизний збір тощо.
Головний наслідок ризику – перевитрати часу й засобів на його виконання за рахунок підвищення обсягу робіт і тривалості їх виконання за проектом . Мета аналізу ризику – дати потенційним партнерам або учасникам проекту потрібні дані для прийняття рішень щодо доцільності участі у проекті та заходів їх захисту від можливих фінансових втрат.
Тому аналіз може проводити кожен учасник проекту. Розрізняють такі види аналізу ризику :
Якісний – визначення показників ризику , етапів робіт. При яких виникає ризик, його потенційних зон та ідентифікація ризику.
Кількісний – передбачає числове визначення розміру окремих ризиків, а також проекту в цілому.
До якісних методів ризику відносять експертний аналіз .
До кількісних метод дерева рішень, аналіз чутливості, аналіз сценаріїв.


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Ризики, їх зміст, аналіз й оцінка в ПА
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz