Все для історика
Середа, 20.06.2018, 16:12
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Поняття і види доходів п/п - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Поняття і види доходів п/п
Поняття і види доходів п/п
EkzorДата: Неділя, 19.02.2012, 23:12 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Грошові надходження

Мито Акциз ПДВ Доход

Мат аморти Інші Валовий
вит-ти зація вит-ти дохід

оплата праці чистий дохід

соц Інші Балансовий
захист платежі прибуток

Дохід є осн джерелом покриття здійснених п/п витрат та формування прибутку. Це один з найголовніших пок-ків, що впливає на фін стан п/п.
Доход – це загальна сума надходжень, отриманих від усіх видів дія-сті в грошовій, матер і нема тер формах або виручка п/п.
Доходи поділяються на : внутр і зовн.
Внутрішні доходи – це надходження із джерел в середині п/п: доходи від вир дія-сті, доходи від реклами і сервісу продаж, від реалізації майна, від фін дія-сті п/п.
Зовнішні доходи – це надходження коштів за рахунок ресурсів, що мобілізуються на фін ринку: інвестиції від фіз. і юрид осіб, благодійні надходження, перерозподіл фін ресурсів від фін системи.
Валовий доход – це виручка п/п від усіх видів діяльності без врахування ПДВ ,мита, та акцизного збору. Це важливий показник дія-сті п/п, який характеризує його ефективність. Перевагами є те, що він відображає підвищення прод праці, зб з/п та зниження матеріаломісткості про-ції.. він є основним джерелом нац доходу.
Чистий доход – валовий доход – витрати на оплату праці. ЧД виражає у грошовій формі в-ть додаткового продукту підвищення виручки від реалізації про-ції на в-ть мат витрат, амортизаційних відрахувань та з/п.
Якщо із ЧД відрахувати витрати на соц захист і інші платежі то ми отримаємо балансовий прибуток.
Прибуток – це частина додаткової в-ті продукту, що залишається після покриття витрат вир-ва і призначений для розподілу.
П/п отримує Д як від звичайної діял-ті, так і в рез-ті надзвичайних подій.
Під звичайною діял-тю розуміють будь-яку діял-ть п/п, а також операції, що її забезпечують або виникають внаслідок здійснення такої діял-ті. Прикладами звичайної діял-ті є в-во та реалізація прод-ії, розрахунки з постачальниками, покупцями та замовниками, працівниками, податковими органами, банківськими установами тощо. До звич-ї діял-ті також відносять такі операції, як переоцінка вартості майна п/п, списання знецінених запасів матеріальних цінностей, екон-ні санації за порушення договірних зобов’язань або податкового законодавства та ін.
До надзвичайної діял-ті п/п відносять операції, які не відбуваються часто або регулярно і відрізняються від звичайних операцій, наприклад, пожежі, стихійні лиха, техногенні аварії тощо.


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Економіка підприємства » Поняття і види доходів п/п
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz