Все для історика
Середа, 25.04.2018, 15:28
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Політика союзників напередодні Віденського конгресу - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Дипломатична історія Європи в ХІХ ст. » Політика союзників напередодні Віденського конгресу (Шомонський трактат 1 березня 1814 р.)
Політика союзників напередодні Віденського конгресу
EkzorДата: Середа, 11.01.2012, 22:18 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Шомонський трактат (1 березня 1814 р.) Тоді лорд Кестльрі став вимагати, щоб союзники уклали між собою договір зобов'язує їх діяти разом аж до остаточної перемоги. Кожен союзник виставляє по 150 тисяч осіб; Англія бере на себе субсидування війни. Союзники зобов'язуються повернути, по можливості, Європу до донаполеоновскім часів; після перемоги над Наполеоном союз чотирьох держав повинен був пильно спостерігати за тим, щоб Франція не намагалася порушити умови миру, який буде їй продиктований після перемоги. Цей Шомонський трактат був підписаний представниками Англії, Росії, Австрії і Пруссії 1 березня 1814 Він став надовго основою дипломатичної діяльності європейських держав і в тому чи іншому вигляді проіснував аж до 1822 р., коли створила його Англія звела цей трактат фактично до нуля.
30 березня 1814 союзники увійшли в Париж. Через кілька днів Наполеон відрікся від престолу і відправився на острів Ельбу в якості «імператора» цього острова. На французький престол повернулася скинута революцією династія Бурбонів в особі Людовіка XVIII, брата страченого короля Людовіка XVI. Період майже безперервних кровопролитних воєн закінчився. Відновлення, по можливості, старого абсолютистських-дворянського, - в одних місцях кріпосницького, в інших напівкріпосницького режиму, - така була соціальна першооснова політики держав, об'єднаних після закінчення війни Шомонським трактатом. Ця утопічна мета вже сама по собі повідомляла неміцність досягненням держав, які перемогли Францію в 1814 р. Повне відновлення дореволюційного режиму і в економіці і в політиці після нищівних ударів, які завдали йому французька революція і Наполеон, виявилося справою не тільки важким, але й безнадійним.


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Дипломатична історія Європи в ХІХ ст. » Політика союзників напередодні Віденського конгресу (Шомонський трактат 1 березня 1814 р.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz