Все для історика
Четвер, 24.05.2018, 01:40
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Зближення Росії з Англією та Францією - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Дипломатична історія Європи в ХІХ ст. » Зближення Росії з Англією та Францією (та подальший розпад Священного союзу)
Зближення Росії з Англією та Францією
EkzorДата: Середа, 11.01.2012, 22:11 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Підсумки Веронський конгресу були підведені в циркулярі петербурзького, віденського і берлінського кабінетів дипломатичним представникам Росії, Австрії і Пруссії за кордоном від 14 грудня 1822 року. Він був підписаний Нессельроде, Меттернихом і Бернсторфом. У ньому виправдовувалося втручання у справи італійських держав в 1821 р. і розрив з революційним урядом Іспанії, а також засуджувалися дії грецьких революціонерів.
На першому ж прийомі дипломатичного корпусу в Зимовому палаці в кінці грудня 1825 року Микола виявив особливу люб'язність до французького посла Ла Ферроне. Він повів його з собою після прийому в кабінет і довго з великим хвилюванням говорив з ним про 14 грудня і почасти про свою майбутню зовнішню політику. Вже тоді намітилося бажання царя, що стало особливо наполегливим з 1828 - 1829 рр., Тісно зблизитися з Францією. Одночасно через подружжя Лівен Микола увійшов у контакт і з Каннінгем. Те й інше йому здавалося, очевидно, необхідним, щоб позбутися від занадто настирливих прагнень Меттерніха демонструвати перед усією Європою, що зміна, що сталася російською престолі, нібито цілком вигідна для Австрії і особливо радісна особисто для Меттерніха. Микола, безсумнівно, знав про початок зближення його покійного брата з Каннінгем і про різке охолодженні Олександра до Меттерніху, і якщо була якась ідея, успадкована Миколою від його брата і міцно, до самої Кримської війни, засіла в його голові, то це була саме думка, передана Каннінг від Олександра за посередництвом княгині Лівен: Англія і Росія повинні вдвох змовитися щодо турецьких справ. Олександр мав на увазі перш за все грецьке повстання; Микола ставив питання ширше і відвертіше, ніж Олександр, який, втім, теж, говорячи про греків, явно думав не тільки про греків, але і про протоки. Каннінг зараз же пішов назустріч намічається прагнення царя зблизитися з Англією.


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Дипломатична історія Європи в ХІХ ст. » Зближення Росії з Англією та Францією (та подальший розпад Священного союзу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz