Все для історика
П`ятниця, 29.03.2024, 14:42
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Предмет навчальної дисципліни Історія Середнього Подніпров'я - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Історія Середньої Наддніпрянщини » Предмет навчальної дисципліни Історія Середнього Подніпров'я
Предмет навчальної дисципліни Історія Середнього Подніпров'я
EkzorДата: Середа, 04.01.2012, 17:35 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Тому головним предметом нашої книги ми визначили завдання, яке полягає в тому, щоб виокремити територію Середньої Наддніпрянщини у більш вузькому значенні цього словосполучення, ніж до даного часу було вживано в наукових колах, показати її унікальність в історії України з найдавнішого періоду і до кінця XVII ст., простежити вплив геополітичних інтересів на всіх етапах формування етносу. Хронологічні рамки запропонованої праці охоплюють період з найдавніших часів до кінця XVII ст. Такий вибір визначений не випадково. Він обґрунтовується, насамперед, тим, що саме цей час недостатньо системно вивчений, щодо вказаної території, а також необхідністю прослідкувати неперервність історичних процесів.

http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Історія Середньої Наддніпрянщини » Предмет навчальної дисципліни Історія Середнього Подніпров'я
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz