Все для історика
Вівторок, 16.04.2024, 16:37
Вітаю Вас Раб | RSS
 
Головна Соціальне партнерство в Європейському Союзі - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Охорона праці в галузі » Соціальне партнерство в Європейському Союзі
Соціальне партнерство в Європейському Союзі
EkzorДата: П`ятниця, 23.12.2011, 16:05 | Повідомлення # 1
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1418
Репутація: 3
Статус: Offline
Соціальне партнерство в документах Євросоюзу часто позначають терміном «соціальний діалог». В Євросоюзі соціальному діалогу, зокрема, в сфері охорони праці, надають істотне значення, актуальним вважають завдання щодо інтенсифікації консультації із представниками урядів держав-членів і із соціальними партнерами — тобто з працівниками та роботодавцями. Загальноєвропейськими сторонами ринку праці є, наприклад, ЕТUС (Європейської Конфедерації Профспілок), що представляє працівників, і UNIСЕ (Європейської Асоціації Роботодавців), що представляє роботодавців.
Основну роль у цих консультаціях відіграють Комісія з безпеки і гігієни праці та Консультативний комітет з безпеки, гігієни й охорони здоров'я.
Комісія з безпеки і гігієни праці була створена в 1957 р. Членство в Комісії з безпеки і гігієни праці від кожної держави-члена ЄС сформовано таким чином:
- два представника від уряду,
- один представник від робітників,
- один представник від роботодавців. Ця Комісія представляє пропозиції щодо поліпшення виробничої безпеки і здоров'я безпосередньо урядам держав-членів ЄС.
Консультативний комітет з безпеки, гігієни та охорони здоров'я був заснований Указом Ради Міністрів ЄС 27 червня 1974 р. Кожна держава-член ЄС представлена у ньому таким чином:
- двома урядовими офіційними особами; - двома членами профспілки;
- двома представниками асоціації роботодавців.
Крім того, в роботі Комітету приймають участь також представники ЕТUС і UNIСЕ.
Консультативний Комітет визнаний як підходящий форум для консультацій між двома сторонами, що представляють роботодавців та працівників. Отже Консультативний комітет з безпеки, гігієни й охорони здоров'я виконує, в структурі Європейського Союзу функції органу, що відповідає за соціальний діалог і соціальне партнерство в сфері охорони праці.


http://vkontakte.ru/id18182352
 
Форум » Навчання » Охорона праці в галузі » Соціальне партнерство в Європейському Союзі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz